Obchod

Klubová sounáležitost - trika / vesty

V tuto chvíli jsme schopni pro Vás zajistit níže vyobrazené položky do Vašeho šatníku. Probíhá to tak, že Vaše požadavky se soustřeďují u Lenky Búbelové a pak se hromadně nechají vyrobit. Většinou  2x do roka výrobu triček organizujeme. Pro podrobné informace se obracejte přímo na Lenku, buď na tréninku, telefonicky 602 430 149 nebo mailem bubelova.lenka@email.cz 

 

Společný nákup 

Další možnost jak Vám může klub pomoct je při získání lukostřeleckého vybavení. Pokud potřebujete nový luk, šípy, domácí terčovnice, ochrané pomůcky a jíné potřeby, můžeme udělat hromadnou objednávku přes klub. Výhodou je pro Vás sleva, kterou má klub u většiny prodejců. V tomto případě si napřed s trenéry odkonzultujte co přesně potřebujete  a pak provedeme objednání přímo na míru Vám. Tyto objednávky zajišťuje většinou Robert Búbela.

 

Bazar 

Pokud máte lukostřelecké vybavení, které Vám již neslouží, typickým příkladem je přechod na silnější luk, tak na tomto místě máte možnost ho nabídnout dalším členům klubu. Administrativně to zajišťuje Tomáš Horák (thomas.eu@seznam.cz) zašlete mu fotografii nepoužívaného vybavení, krátký popis a návrh ceny. Následně zde bude Váš předmět umístěn.